31 Ağustos 2016 Çarşamba

Beautyblender Blotterazzi
Merhabalar,
Bugün, Beautyblender markasının Blotterazzi yağ emici süngerini tanıyoruz. Süngerin özelliği yıkanabilir olması,bu sayede çok uzun süre kullanılıyor.Aynı zamanda yağı emerken makyajı bozmaması da bir diğer özelliği.


Süngerin damla şeklinde olması, yüzümüzün kıvrımlarına rahatça ulaşabilmesi için tasarlanmış. Kutudan 2 adet sünger çıkıyor.Bir tanesi kullanımda iken diğerini yıkayıp kurumaya bırakabiliyoruz.


Aynalı kutusunu çok sevdim şık ve pratik.Çantamda rahatça taşıyorum.Süngerin yapısı yumuşacık. Beautyblender'ın ödüllü makyaj süngerinin materyalinden üretilmiş.Kutunun altında havalandırma kısmı bulunuyor.Bu sayede sünger nemli kalmıyor.Yağ emici kağıt mendilleri kullanmış biri olarak, ikisinin arasındaki farklar şöyle:
Yağ emici kağıt mendiller kullan at formda, blotterazzi yıkanarak uzun süre kullanılıyor.
Yağ emici kağıt mendiller çok sert olduğu için hassas ciltleri tahriş edebilir, Blotterazzi ise yumuşacık.
Yağ Emici kağıt mendiller burun kenarlarına kolay ulaşamıyor,Blotterazzi tasarımı ve yumuşak yapısıyla ulaşıyor.
Yağ emici mendiller çok ekonomik iken blotterazzinin fiyatı 55 tl.

Ben gün içerisinde kullanıyorum.Parlamayı aldığını söyleyebilirim.Ama çok sık tekrarlamam gerekiyor.Bunun sebebini hava koşullarına, neme ve yaz sıcaklarına bağlıyorum.
Ürünü yaz aylarında kullanmaya başladım.Kışın performansının daha yüksek olacağını düşünüyorum henüz denemedim.
Mutlaka alınması gereken bir ürün olduğunu düşünmüyorum.Aynı işlemi transparan pudra ve yağ emici kağıtlarla da yapabilirsiniz....

Sevgilerimle...
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yukarı Çık